Mobilya Boya ve Verniklerinde Öncü Marka Genç Boya
24.05.2023

Mobilya Boya ve Verniklerinde Öncü Marka Genç Boya

Öncü Marka Genç Boya

Genç Boya ahşap koruyucu sistemleri ile kendi sektörü içerisinde lider adaylarındandır. Ahşap ürünler zaman içerisinde kullanımlara bağlı olarak deforme olabilir, bozulabilir. Bu tip bozulmaları önleyebilmek için ahşap koruyucu kullanımı önerilmektedir. Koruyucular ahşabın ömrünü uzatır ve uzun süreler boyunca ilk günkü gibi kullanım sağlar. Ahşap koruyucular hem kullanımları açısından doğa dostudur hem de içerikleri bakımından. Kullanımları sayesinde orman kaynakları kullanımı azalacaktır. Doğa dostu ürünleri kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Genç Boya aynı zamanda vernikleri ile de oldukça tercih edilen bir markadır. Vernik boyayı tozdan, kirden koruyan, boyanın ömrünü uzatan bir uygulamadır. Genç Boya vernik ile kişiler boyalarının ömrünü rahatlıkla uzatabilmektedir. Boyanmış yüzey üzerinde parlak ve mat görünümler elde edebilirsiniz. Her yere eşit bir şekilde dağılan yapısı ile kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Hem boyanızın görünümü için hem de korunması için Genç Boya verniklerinden kullanabilirsiniz.

Ahşap koruyucuları ve boyaları yanında Genç Boya poliüretan boya ile de hizmetlerini vermektedir. Kaplamalara renk vermek amacıyla rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kaplamalara, betona yahut uygulanması istenilen yüzeylere renk verebilmek amacıyla kullanılan oldukça fonksiyonel olan bir kaplama türüdür. Bu kaplama ile istediğiniz dekoratif görünümleri oldukça rahat bir şekilde elde edebilirsiniz. Yaşam alanlarınızı kendi zevklerinize göre çok kolay bir şekilde dekore edebilirsiniz.

Genç Boya Nedir?

Genç Boya üretim hayatına 1976 yılında başlamıştır. 60 ülkeye ihracat gerçekleştirilmektedir. Uygulama ve eğitim merkezleri ile müşterilerinin taleplerine uygun hizmetlerine sunan ilk markadır. Teknik destek ve uygulama departmanı içerisinde yer alan uzman ekipler kullanıcıların isteklerine göre hizmetlerini gerçekleştirirler. Her türlü ihtiyaca ve isteğe yönelik olarak hizmetler verilir, müşteri memnuniyeti %100 sağlanır. Profesyonel ve bireysel kullanımlara yönelik ürün hizmetleri sunar.

Genç Boya oldukça geniş ürün çeşitlerine sahiptir. Genç Boya kartelası da aynı şekilde geniş çeşitlere sahiptir. Bu sayede her türlü ihtiyaca ve isteğe cevap verebilmektedir. Bu yönleri ile kullanıcılar tarafından çokça tercih edilmektedir. Geniş renk skalası ile hayallerinizde yer alan görünümleri elde edebilirsiniz. Her türlü uygulama yöntemi ile uygulanabilirlik açısından kullanıcılara yüksek kolaylık sağlar. Pat, parlak, yarı mat şekillerde çeşitlere sahiptir. Kullanıcılar istedikleri bitişlere sahip olan boyaları geniş renk skalası ile tercih edebilirler. Yüzeye sıkı bir şekilde yapışır ve oldukça dayanıklıdır. Çarpmalara ve çizilmelere karşı dayanıklı olması sayesinde uzun süreler boyu kullanımlar gerçekleştirilmektedir.

Ahşap koruma sistemleri açısından Türkiye’de lider marka Genç Boya ile ahşap ürünlerinize tam koruma sağlayabilir ve ömürlerini uzatarak, uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Dış etkenlerin olumsuz etkilerine karşı tam bir koruma sağlayabilirsiniz. Geniş seçenekleri ve kalitesi ile bir numara olmaya devam etmektedir.

Genç Boya Yorumları

Genç Boya yorum konusunda da oldukça memnun geri dönüşler almaktadır. Ahşap koruyucuları ile ahşabın ömrünü uzatması ile kullanıcılar tarafından iyi yorumlar almaktadır. Geniş renk kartelasına sahip olması ve ürün kaliteleri ile müşteri dostudur. Bu nedenle alınan geri dönüşler de oldukça memnuniyet bildirir. Geniş çeşit ürünleri ve zengin renk skalası ile müşteriler aradıkları ürünleri, ihtiyaçlarına yönelik hizmetleri rahatlıkla elde edebilmektedirler. Müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalar sürdürüldüğünden dolayı geri dönüşler yüksek memnuniyet içermektedir.

 

Etiketler: Ahşap Vernik, KayalarBoya,
Blog Son Eklenenler
Ahşaplarınızın Doğal Ve Canlı Görünmesini Tik Yağı İle Sağlayabilirsiniz

Ahşaplarınızın Doğal Ve Canlı Görünmesini Tik Yağı İle Sağlayabilirsiniz

Ahşaplarınızı en iyi şekilde korumak için tik yağı tercih edebilirsiniz. Tik yağı doğal yapısı ile birlikte ahşap ürünlerinizin korunması için zahmetsiz ve pratik bir çözüm sunacaktır. Kolay uygulanıyor olması sayesinde de istediğiniz parlaklığı elde etmenizi sağlar.

Devamını Oku
24.05.2023
Astar Boya Yapmanın Püf Noktaları

Astar Boya Yapmanın Püf Noktaları

Astar boya, boya işleminden önce uygulanması gereken önemli adımlar arasındadır

Devamını Oku
24.05.2023
Mobilya Boya ve Verniklerinde Öncü Marka Genç Boya

Mobilya Boya ve Verniklerinde Öncü Marka Genç Boya

Ufak değişikliklerle yaşam alanlarınıza renk getirmek isteyebilirsiniz.  Genç Boya  ile aradığınız her kriterde boya özelliklerine erişebilir ve hayallerinizdeki görünümleri kolaylıkla elde edebilirsiniz. Maksimum kullanım ömürleri ile hizmetlerini gerçekleştirir. Minimum bakım faaliyetleri ile uzun süreler boyunca kullanım sağlayabileceğiniz boya çeşitleri Genç Boya ‘da bulunmaktadır.

Devamını Oku
24.05.2023
Evinizin Güzel Görünmesini Sağlayacak Dış Cephe Duvar Boyası

Evinizin Güzel Görünmesini Sağlayacak Dış Cephe Duvar Boyası

Bir ev ile ilgili ilk izlenim dış cepheden başlar. Dış cephe tasarımları ve renkleri bu nedenle büyük önem arz eder. İlk izlenimler bir evi sevebilmek için çok önemlidir. Yaşam ortamınızın estetik açıdan zevklerinize hitap etmesi, o evde daha mutlu anılar biriktirebilmeniz için önemlidir.  Dış cephe duvar boyası  tercihlerinizi de kendi zevkleriniz ışığında seçebilirsiniz.

Devamını Oku
24.05.2023
Evinizi Yenilerken Kapılarınızı Unutmayın | Panel Kapı Boyası İle Kapılarınızı Yenileyin

Evinizi Yenilerken Kapılarınızı Unutmayın | Panel Kapı Boyası İle Kapılarınızı Yenileyin

Yaşam alanlarında yapılacak değişikliklere veya yenilemelere evin kapıları da eklenebilir. Evlerinizin iç kapılarını  panel kapı boyası  ile boyayarak hem yaşam alanında farklılık yaratmak hem de kapılarınızı yenilemek mümkün hale geliyor.14

Devamını Oku
24.05.2023
Tezgah Neyle Ve Nasıl Boyanır ?

Tezgah Neyle Ve Nasıl Boyanır ?

Mutfaklarda yenileme işlemleri son dönemlerde trend olan “do it yourself” kendin yap akımının etkisiyle daha da yaygınlaşmıştır.

Devamını Oku
24.05.2023
Ahşap Tavan Nasıl Boyanır?

Ahşap Tavan Nasıl Boyanır?

Ahşap malzemeden yapılan tavanların bakım ve onarım işlemleri için araştırma yapıldığında karşılaşılan sorulardan biri de “Ahşap tavan boyası var mı?” sorusudur.

Devamını Oku
24.05.2023
Dış Cephe Boyası Hakkında Merak Edilenler

Dış Cephe Boyası Hakkında Merak Edilenler

Dış cephe boyaları en kolay tanımıyla; olumsuz dış etmenlere maruz kalan bina ve yapıların dış cephe boyama işlemlerinde kullanılan özel olarak üretilmiş bir boya türüdür. Ancak günümüzde estetik kaygılar sebepli de dış cephe boyaları önemli hale gelmiştir. Her türlü yapının iç tasarımı kadar dışarıdan görünen kısmının da tasarımı oldukça önemlidir. Konut, okul, hastane, iş yeri veya sosyal tesislerin birçoğu öncelikle dış görünümleriyle dikkat çekmektedir.

Devamını Oku
24.05.2023
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.