Düfa Zeolit İç Cephe Duvar Boya Antibakteriyel İpek Mat Beyaz 2.50 l

Barkod : 8697581241926
Ürün Kodu : DW116.40.1001.RG002500
716,63 TL
597,19 TL
Fiyat Alarmı
AMBALAJ TİPİ
716,63 TL
597,19 TL

İÇ CEPHE DUVAR BOYASI

Zeolit İpek Mat-Antibakteriyel akrilik kopolimer esaslı, zeolit mineral katkılı ipek mat dolgulu, antibakteriyel özellikli su bazlı iç cephe dekoratif boyasıdır. Özel formülasyonunda yer alan aktif “Zinc pyrithione” bileşeni ile Zeolit İpek Mat Antibakteriyel iç cephe boyası küf ve bakteri oluşumuna karşı dirençlidir.

Zeolit İpek Mat Antibakteriyel iç cephe boyasını medikal alanlarda, hastanelerde, ilaç ve gıda üretim tesislerinde, çocuk odalarında, okullar ve kreşlerde, laboratuvarlarda kısacası hijyenin önemli olduğu her türlü iç mekanlarda güvenle kullanılabilirsiniz.

Yeditepe Üniversitesi Genetik Mühendisliği Bölümü Biyosidal ve Ar-Ge laboratuvarları tarafından testleri yapılmış ve Sağlık Bakanlığı tarafından ANTİBAKTERİYEL olarak sertifikalandırılmıştır.


T.C. Sağlık Bakanlığı Ruhsat ve Numarası:
17.07.2017 – 2017 / 100
*Sağlık Bakanlığınca sertifikalandırılmamış su bazlı ürünler (standart su bazlı boyalar) ANTİBAKTERİYEL değildir. Sertifikalı ürünlerin etiket bilgilerinde Sağlık Bakanlığı Ruhsat Tarihi ve Numarası yer alır. Ruhsatlı ürün etiketi bakanlıkça belirlenmiş formattadır.

 

Zararlı Türü-Yaşam Evresi

Uygulama Alanı ve Şekli

Uygulama Dozu

Uygulama Aralığı

Antibakteriyel:
E.coli,
MRSA,
VRE
Fungusidal:
A.brasiliensis,
P.purpurogenum

Medikal Alanlarda ve iç
cephelerde Yüzey üzerine
rulo, fırça veya püskürtme
sistemi ile uygulanır

Tek katta
14-18 m²/L alan boyanır

 

 İhtiyaç
duyulduğunda

Standart iç cephe boyalarından beklenilen performansı en üst seviyede karşılayan Zeolit İpek Mat Antibakteriyel, yüksek örtücülüğü ve beyazlığıyla uygulandığı yüzeye mükemmel bir yapışma gösterir. İyi yayılma özelliği ve uygun viskozite sayesinde rulo, fırça veya püskürtme sistemi ile uygulama kolaylığı sağlar, yüzey üzerinde rulo ve fırça izi bırakmaz. Silikon katkılı olup, kuru film sertliği sayesinde silinebilmeye karşı direnç özelliğine sahiptir. Düfa İç Cephe Astar uygulanmış sıva, brüt-gaz beton, eternit, betopan, tuğla, alçıpan vb. yüzeylere kolayca uygulanabilir.

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Antibakteriyel

• Mükemmel yapışma

• Küf ve mantar oluşumuna karşı dirençli

• Kolay uygulama

• Sararma dirençli

• Renk değişimi yapmaz

 

Kuruma Süresi: (23 0C, %50 RH)

Dokunma Kuruması: 30-40 dakika

Katlar Arası Bekleme: 4-5 saat

 

Tam Kuruması: 24 saat

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.