Düfa Banyo ve Spa Boyası Beyaz 7.5 l

Barkod : 8697581202088
Ürün Kodu : DW245.10.1001.RK007500
864,89 TL
864,89 TL
864,89 TL
864,89 TL

BANYO VE SPA BOYASI

İçerdiği içleri bos mikro kapsüller ile zemin ile boya yüzeyi arasında ısı yalıtımı sağladığından sıcaklık farkı ile oluşan yoğuşmayı engeller. Mikro kapsüller içeren boya sağladığı ısı yalıtımı sayesinde iç mekânın ısı kaybını da engellemiş olur. Her türlü yüzeye mükemmel yapışır. Çatlama, dökülme ve sararma yapmaz.

 

UYGULAMA

Uygulama yapılacak yüzeyler kuru, temiz ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Eski ve kabarmış boyalı yüzeyler kazınarak temizlenmelidir. Bozuk ve gevşek yüzeyler gerektiğinde yüzeyi düzeltmek amacıyla “Düfa Akrilik İç Cephe Macun” ile macunlanmalıdır. Düzeltme işlemini takiben son kat boya sarfiyatını azaltmak ve boyanın yüzeye yapışmasını arttırmak için macunlanmış, saten alçı uygulanmış veya kireçli gibi emici yüzeylere tek kat “Ultra Akrilik Şeffaf Astar” veya “Ultra Akrilik 1/7 Konsantre Astar” kullanılması tavsiye edilir. Sentetik boya uygulanmış yüzeyler zımparalanmalı ve üzerindeki tüm tozlar temizlenmelidir. Sentetik boyalı yüzeyden su bazlı yüzeye geçerken ve renk değişikliklerinde dönüşüm astarı olarak tek kat “Ultra Akrilik Örtücü Astar” kullanılması tavsiye edilir.

“Zeolit Banyo&Spa Boyası” astar uygulaması yapılmış yüzeylere  su ile en fazla % 20 oranında inceltilerek rulo veya fırça ile 2 kat halinde uygulanır. Katlar arasında bekleme süresi 3–4 saattir (ortam sıcaklığına göre farklılık gösterebilir). Uygulama sıcaklığı 5˚C ile 35˚C arasında olmalıdır.

 

KURUMA SÜRESİ

Dokunma kuruması: 30–40 dakika. Katlar arası bekleme: 3–4 saat. Tam kuruması: 24 saattir. (23 °C ve %50 Nem)

 

SARFİYAT

Yüzeyin emiciliğine ve cinsine bağlı olarak tek katta 14–18 m² lt alan boyanır. Kesin sarfiyat için saha numune çalışması yapılmalıdır.

 

DEPOLAMA

Direk güneş ışığı almayan serin ve kuru yerlerde, ağzı kapalı ambalajında 5°-35° C arasında depolanmalı ve dondan korunmalıdır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.