AHŞAP ZEMİN RENKLENDİRİCİ

Uygulama öncesinde Ahşabın Zeminini renklendirmek için kullanılan konsantre renklendiricidir. Son kat uygulamadan önce ahşabı renklendirmek amaçlı kullanılır ve ahşabın doğal dokusunun ön plana çıkmasını sağlar.

 

 

GENÇCOLOR AHŞAP ZEMİN RENKLENDİRİCİ

İç mekân ahşap yüzeylerin zeminlerini renklendirmek için kullanılan, yüksek konsantrede renklendiricidir. Yüksek renk verme gücüne sahip, hızlı kuruyan, dekoratif renklerden oluşur.Genel amaçlı bir zemin renklendiricidir. Masif veya kaplama yüzeyler üzerine, dolgu verniğinden önce kullanılır.

Gençcolor Ahşap Boya & Zemin Renklendirici; yüksek kapatıcılık özelliğiyle geniş renk skalasına sahiptir. Meşe, maun, ceviz gibi renklerin açık ve koyu renklerinin yanı sıra beyaz, siyah, kırmızı ve turuncu renkleri de bulunan ahşap boyalarıyla dilediğiniz dönüşümü yaratabilirsiniz. Ayrıca renklerin karışıma uygun olması da bu temel renkleri karıştırarak onlarca farklı renk tonu elde edebilirsiniz.

Kapı pencere doğramalarında, merdivenlerde, mobilyalarınızda renklendirme işlemi için ihtiyacınız olan rengi belirlemeniz yeterlidir. Ahşap boyası kullanarak ürünlerinizin dayanıklılığını arttırabilirsiniz. Dekoratif görünüm vermek ve mobilyalarınızın rengini değiştirmek istediğinizde yine ahşap zemin renklendiricileri tercih edebilirsiniz. Böylelikle mobilya değişimi maliyetinizi düşürerek dilediğiniz renge dönüştürebilirsiniz.

Su bazlı özellikte boyalar ile iç mekanlarda yer alan kapı, pencere, merdiven gibi alanlarda çizilmelere, darbelere ve neme karşı koruyuculuk etkisini arttırabilirsiniz. Doğal bir malzeme olan ahşap ürünlerin boyama yöntemi ile yeniden yapılandırılabilir olması kullanım sürenizi arttırırken doğanın korunmasına da katkı sağlayabilirsiniz.

Kullanıcılar ihtiyacı olan rengi ve gramajı belirledikten sonra Kayalar Boya bünyesindeki ürünlerden her bütçeye ve ihtiyaca hitap eden ürünleri rahatlıkla bulabilmektedir.

 

UYGULAMA

1:2 ila 1:10 oranında istenilen renk koyuluğuna bağlı olarak su ile inceltilebilir. Farklı renkleri birbirine karıştırarak çok sayıda renk tonu elde edilebilir. 

 

RW820 GENÇCOLOR UNIVERSAL BINDER İLE UYGULAMA

Gençcolor zemin renklendiriciler için; masif ve kaplamalarda renk farklılıklarını minimize eder ve harelere daha iyi işlemesini sağlar. Özellikle kayın ve benzer özellik gösteren ve homojen renk uygulaması zor olan geniş yüzeylerde tercih edilmelidir. Çok zayıf film oluşturma özelliği vardır.

 

Karışım Oranı

İnceltme: Su ile tercih edilen renk koyuluğuna bağlı olarak inceltilebilir.

  

KURUMA ZAMANI

20 , iyi havalandırılmış ortamlarda : 1-2 saat

Not: Kullanımdan önce mutlaka çok iyi karıştırılmalıdır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.