Genç İç ve Dış Cephe Tamir Macunu 230 gr

Barkod : 8697581215989-1
Ürün Kodu : T43004
140,18 TL
116,81 TL
TAMİR MACUNU RENKLER
140,18 TL
116,81 TL

TAMİR MACUNU

Masif ve kaplama tamiri için üretilen tek komponentli, su bazlı macundur. Çeşitli renklerdeki ağaç yüzeylerinde mükemmel sonuç verir. Spatula ile uygulanır.

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Yüksek Doldurma Kapasitesi

• Kolay Zımparalanabilme

• Hızlı Kuruma

 

KULLANIM ŞEKLİ

Tozdan ve yağdan arındırılmış bozuk zemine ince katlar halinde 15-20 dakika ara ile dolgu tamamen oluşturulana kadar uygulanabilir. Kuruma tamamlandıktan sonra uygulama yüzeyi zımparalanıp perdahlanır.

DİKKAT: Kullanıldıktan sonra kutu kapağını tamamen kapatınız. Macun, su veya ispirto ile yumuşatılabilir.

 

Tamir Macunu Nedir?

Tamir macunu, günlük yaşam koşulları içerisinde ev ve iş yerlerindeki ahşap mobilya kullanımlarında ortaya çıkabilecek aşınma, yıpranma, delinme, çatlama gibi olumsuz etkenlerin onarılmasında ön plana çıkan ahşap onarım ürünlerinden biridir. Özellikle doğal ağaç, masif, sunta gibi hemen hemen her ahşap türünde  kullanıma uygundur. Genç İç ve Dış Cephe Tamir Macunu ile yalnızca ev ya da ofis mobilyalarınızı değil dış cephede de bulunan ahşap yüzeylerin onarılmasında rahatlıkla kullanılabilmektedir. 

Su bazlı özelliğe sahip olan Genç İç ve Dış Cephe Tamir Macunu, ahşap ürünlerin onarılmasında üstün bir performansa sahiptir. Kullanacağınız yüzeyin rengine uygun bir tamir macunu tercih ederek oluşmuş olan çatlakları, yıpranmaları, delinmeleri ve her türlü deformeyi evinizin rahatlığında kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz. Hızlı kuruma özelliğiyle onarım esnasında bulaşma riskini de ortadan kaldırmaktadır. Böylelikle ahşap materyallerin kullanım ömrünü uzatarak doğaya ve bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Ahşabın hammaddesini oluşturan ağaçlar da birbirinden farklı olduğu için ahşap ürünlerinin renkleri de çeşitlilik göstermektedir. Bu anlamda hemen hemen her ağaç rengine uygun tonlarda Genç İç ve Dış Cephe Tamir Macunu’nu bulabilirsiniz.

Tamir Macunu Nasıl Uygulanır?

Ahşap materyalden oluşan mobilyalarınızda, kapılarınızda, pencerelerinizde ve birçok ahşap  yüzeyde darbelerden, hava koşullarından, kullanım sırasında oluşabilecek hasarlardan dolayı deformeler meydana gelebilmektedir. Ahşap ürünler doğal oldukları için aynı zamanda pahalı da olabilmektedirler. Oluşabilecek darbelerden kaynaklı hasarları gidermenin en ekonomik yolu Genç Tamir Macunu’dur. Su bazlı ve akışkan bir yapıya sahip olan macun çabuk kuruma özelliğiyle onarım işlemlerinizi de hızlandırmaktadır.

Genç İç ve Dış Cephe Tamir Macunu’nu kullanmak istediğiniz yüzeyi öncelikle kir, toz ve yağdan arındırmanız gerekmektedir. İşlem yapacağınız ahşap yüzeye uygun temizlik malzemeleriyle yapacağınız arındırma işleminin ardından yüzeyin nemli kalmamasına dikkat etmelisiniz. İşlem yapacağınız yüzeye yeterli miktarda macun sürerek dolgu işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bir spatula yardımıyla macun fazlalıklarını alarak pürüzsüz bir görünüş elde edebilirsiniz. Macunu gerekli yüzeye sürdükten sonra kısa sürede kuruduğunu göreceksiniz. Ancak uygulama yaptığınız yüzeyin derinliği ve büyüklüğü kuruma süresinde değişkenlik gösterebilmektedir. Tamir macunu tamamen kuruduktan bir zımpara yardımıyla yüzeyi zımparalayarak pürüzsüz bir hale getirmeniz gerekmektedir.

 

Tamir Macunu Fiyatları Nelerdir?

Tamir macunları çeşitli gramajlarda üretilmektedir. Kullanıcı ve kullanım alanlarına göre gramaj tercihleri de değişkenlik göstermektedir. Profesyonel anlamda mobilya tamiratı yapacak kişiler kiloluk ürünleri tercih etmektedir. Evdeki veya iş yerinizdeki mobilyaların onarımı için tamir macunu almak isteyenler ise daha düşük gramajlı ürünleri tercih ederek tamirat işlemlerini daha ekonomik bir bütçeyle tamamlayabilirler. Her bütçeye ve işleme uygun tamir macunu fiyatları gramajlarına göre değişiklik göstermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.