Woodsol Gemina Dış Mekan Ahşap Jel Vernik 1563 Walnut 0.75 l

Barkod : 8697581204891
Ürün Kodu : VW450.00.1563.LD000750
696,40 TL
696,40 TL
696,40 TL
696,40 TL

AHŞAP JEL VERNİK

GEMINA GEL-450 Jel Vernik; dış cephe ahşaplar için su bazlı verniktir. Yarı şeffaf bir görünümü vardır. Ara kat olarak veya son kat olarak kullanılabilir. Sprey tabancası ve fırça ile kolaylıkla uygulanır. Ahşap oyuncaklar, ahşap paneller, ahşap kapı, çardak, pergola, panjur ve pencerelerde kullanılabilir.

 

ÖZELLİKLER

• Ürünün akışkan jel özelliği uygulama kolaylığı sağlar.

• Canlı ve parlak kuru film oluşturur.

• Uygulamadan sonra yüzeye eşit şekilde dağılır.

• Hava şartlarındaki ani değişimler ve farklı mevsim koşullarına yüksek dayanım gösterir.

 

Vernik Nedir, Ne Amaçla Kullanılır?

Vernik işlem görmemiş doğal ürünlerin veya yapılan işlemler sonrası malzemenin koruyuculuğunu ve canlığını arttırmak için kullanılan, şeffaf ya da yarı saydam renklere sahip bir son kat işlem ürünüdür. Woodsol Gemina Jel Vernik özellikle dış mekanlarda yer alan ahşap ürünlerinizin koruyuculuğunu arttırmakta ve ürünlerinize canlı bir görünüm katmaktadır. Jel kıvamı sayesinde ahşap ürünlerinize kolaylıkla uygulanarak, ani hava değişimlerinden, güneş ışınlarından koruyarak kullanım ömrünü uzatmanıza yardımcı olur. Yalnızca dış cephe ahşap ürünlerinizde değil, hobi amaçlı yapılan ahşap oyuncaklar, pergola, ahşap paneller, ahşap çardak, kapı, pencere, panjur gibi yüzeylerde rahatlıkla uygulanabilir.

 

Vernik Renk Seçenekleri ve Fiyatları

Vernikler uygulama yapıldığı yüzeyde koruyucu film tabakası bırakması bakımından oldukça sık kullanılan bir son kat boyama işlemi ürünüdür. Çeşitli kullanım alanlarının da bulunmasıyla vernikler de farklı özelliklere sahiptirler. İhtiyaçlara göre epoksi vernik, su bazlı vernik, akrilik vernik gibi çeşitleri bulunmaktadır. Şeffaf ya da yarı şeffaf renklerinin de bulunmasının yanı sıra birçok ağaç türüne uygun renk tonları da mevcuttur. Ceviz, fındık, tik ağaçlarının renk tonlarına uygun olan verniklerle beraber daha koyu renkleriyle de kullanım alanlarınıza canlılık katacaktır.

 

Jel vernikler uygulama yapılan yüzeylere canlılık ve parlaklık katar. Ara kat veya son kat uygulamalarında sprey tabancı ve fırça ile herkes tarafından kullanılabilir. Jel kıvamından dolayı yüzeyde eşit bir şekilde dağılım göstererek estetik görüntü oluşturmanıza da katkı sağlar. Woodsol Gemina Jel Vernik su bazlı yapısı sayesinde kullanıcıyı rahatsız edecek bir koku barındırmaz. Bu sayede kullanıcıları açık ya da kapalı alanlarda rahatlıkla uygulama yapabilirler. Kullanılan malzeme miktarı ve yüzey genişliği de kuruma hızında etkilidir.

Jel vernikler kullanıcılarına işlemlerinin koruyuculuğunu sağlaması ve uzun ömürlü olmasını sağlayan pratik ürünlerdir. Kullanım ihtiyaçlarına göre çeşitli gramajlarda satışa sunulmaktadır. Kayalar Boya bünyesinde yer alan vernikler hem çok çeşitli hem de her bütçeye uygun fiyatlarıyla tüm kullanıcılara hitap ediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.