WOODSOLWoodsol Pigmenta Elastik Sonkat Ahşap Boyası 0.75 Lt
WOODSOLWoodsol Pigmenta Elastik Sonkat Ahşap Boyası 0.75 Lt
WOODSOLWoodsol Pigmenta Elastik Sonkat Ahşap Boyası 0.75 Lt

Woodsol Pigmenta Elastik Sonkat Ahşap Boyası 0.75 Lt (BW426.40.1000.LD000750)

Marka : WOODSOL
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺455,29(KDV Dahil)
İndirimli : ₺364,23(KDV Dahil)

PIGMENTA AC-426 Elastik Son Kat Boya, su bazlı, dış cephe son kat kullanıma uygun İpek mat örtücü boyadır. Sprey tabancası, fırça ya da rulo uygulanabilir. Ahşap paneller, cephe kaplamaları, ahşap panjurlar, ahşap kapı ve pencerelerin boyanmasında kullanılır. Astar olarak Replena kullanılması halinde dayanım ömrü uzayacaktır.

 

Ürün ihtiyacınızı belirlemek için sarfiyat hesaplayıcı kullanabilirsiniz.

 

AHŞAP BOYA

PIGMENTA AC-426 Elastik Son Kat Boya, su bazlı, dış cephe son kat kullanıma uygun örtücü ipek mat boyadır. Ahşap paneller, cephe kaplamaları, ahşap panjurlar, ahşap kapı ve pencerelerin boyanmasında kullanılır. Astar olarak Replena kullanılması halinde dayanım ömrü uzayacaktır. Sprey tabancası, fırça ya da rulo ile uygulanabilir

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• UV Işınlarına karşı dayanıklıdır.

• Uygulama sonrasında ahşabın karakteristik doğal görüntüsü bozulmaz

• Hava şartlarındaki ani değişimler ve farklı mevsim koşullarına yüksek dayanım gösterir.

 

Tüm boyalar temizlik amaçlı kullanılan aşındırıcı kimyasal maddeler ve alkol türevleri ile zarar görür. Boya üzerine bu maddelerin kullanılması uygun değildir.

Woodsol Pigmenta Elastik Son Kat Ahşap Boyası

PIGMENTA AC-426 Elastik Son Kat Boya, su bazlı yapıya sahip dış cephe işlemlerinde son kat kullanıma uygun ipek mat kapatıcılığı yüksek bir boyadır. Ahşap paneller, cephe kaplamaları, ahşap panjurlar, ahşap kapı ve pencerelerin boyanmasında sıklıkla kullanılır. Dış cephede kullanılan ahşap ürünlerinin uzun ömürlü olmasını sağlayan son kat ahşap boyası elastik yapısıyla aşınma, sürtünme ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Açık alanlardaki ahşap malzeme değişkenlik gösteren hava koşulundan da etkilenir. Güneşten gelen UV ışınlarına karşı ve ani hava değişimlerinden kaynaklanabilecek olumsuz etkileri azaltır. PIGMENTA AC-426 Elastik Son Kat Boya’nın  Replena astar ile kullanılması tavsiye edilir.

Son Kat Boya Nedir?

Son kat boya, yüksek kapatıcılık gücüne sahip su ile inceltilebilen, elastik ve su bazlı yapısıyla ahşabın doğallığını koruyarak tercihe göre kullanılan yüzeye parlak ya da mat bir görünüm veren uzun ömürlü boya türüdür. İçeriğinde kurşun bulunmayan son kat boyalar, hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde temiz işçilik ve iş süresinden de tasarruf sağlar.

Son Kat Boya Kullanım Alanları

Son kat boyalar, boyama işleminin yapılabileceği birçok yüzeye rahatlıkla uygulanabilir. İç mekanlardaki ahşap kapı, pencere doğramalarında ya da mobilyalara uygulanabilir. Dış mekanda bulunan demir, çelik, beton, sıva, alçıpan gibi yüzeylere de uygulanabilir. İşlevselliği ve kullanım alanı genişliği sayesinde son dönemlerde boyama işlemlerinin kusursuz olmasını sağlayan son kat boyalar sıklıkla tercih edilmektedir.

Woodsol Pigmenta elastik son kat ahşap boyasını uygulama aşamaları da herkesin kullanabileceği düzeydedir. Rulo fırçalar veya boya püskürtme aparatlarıyla kolaylıkla boya işlemlerine başlanabilir. Ahşap veya metal yüzeylere uygulamadan önce yüzeylerde gerekli temizlik ve zımparalamanın yapılması gerekmektedir. Ahşap materyallerde ham ahşaba ulaşıldığında astar olarak Replana astar uygulamasının yapılması onarım işlemlerinizin kusursuz olmasını sağlayacaktır.

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı