Hakkımızda

 

 

Kayalar Kimya

Kayalar Kimya’nın büyüme stratejisi, yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmeye odaklı, hızlı ve esnek aksiyon geliştirme becerisine sahip, ufku dünya pazarlarına açık bir misyon üzerine kuruludur.

Üretim hayatına 1976 yılında başlayan Kayalar Kimya, son teknolojiyle donatılmış, en ileri otomasyon sistemine sahip üretim tesislerinde stabil ve güvenilir bir üretim ortamı sağlamaktadır. 60 bin tonluk üretim kapasitesi ile Avrupa’nın en büyük mobilya boya ve vernik üreticilerinden biridir.

 

Genç

Kayalar Kimya, kuruluşundan çok kısa bir süre sonra geliştirdiği GENÇ markası ile ahşap koruma sistemleri alanında Türkiye’de lider, dünyada ise en çok tercih edilen markalardan biridir. Profesyonel ve bireysel kullanıma yönelik, ileri teknoloji ile üretilen 3.000’i aşkın GENÇ ürünü her türlü ahşap yüzeyde kullanılabilmektedir..

 

Düfa

Kayalar Kimya, ahşap koruma sistemlerindeki başarısını inşaat boyalarına da taşımıştır. Dünya genelinde 9 fabrikası bulunan Alman Meffert AG ile 2005 yılında ortaklık anlaşması yaparak Düfa boyalarını Türkiye’de üretmeye başlayan Kayalar Kimya, 2009 yılında bu ortaklığın tüm haklarını satın alarak Kayalar-Meffert AG şirketinin tek sahibi olmuştur. Üstün Alman teknolojisi ve AB standartlarına uygun kalitesi ile Türk pazarında kısa zamanda kabul gören DÜFA Boya, çevre ve insan sağlığına duyarlı, uygulaması pratik su bazlı boyalar üretmektedir.

 

Woodsol

Woodsol, su bazlı dış mekan ahşap boya ve vernikleri alanında, Kayalar Kimya’nın 2016 yılında sektöre kazandırdığı en yeni markasıdır. Woodsol markası geniş ürün gamı ile kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda çözüm ortağı olma hedefi ile yola çıkmıştır. Ahşap malzemelerin kullanım ömürlerini minimum bakım faaliyetleri ile uzatan Woodsol, estetik ve dayanımı aynı anda sunar.

Çerez Kullanımı