Genç İç ve Dış Cephe Tamir Macunu Maun 230 gr

Barkod : 8697581218492
Ürün Kodu : T43012
71,28 TL
71,28 TL
71,28 TL
71,28 TL

TAMİR MACUNU

Masif ve kaplama tamiri için üretilen tek komponentli, su bazlı macundur. Çeşitli renklerdeki ağaç yüzeylerinde mükemmel sonuç verir. Spatula ile uygulanır.

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Yüksek Doldurma Kapasitesi

• Kolay Zımparalanabilme

• Hızlı Kuruma

 

KULLANIM ŞEKLİ

Tozdan ve yağdan arındırılmış bozuk zemine ince katlar halinde 15-20 dakika ara ile dolgu tamamen oluşturulana kadar uygulanabilir. Kuruma tamamlandıktan sonra uygulama yüzeyi zımparalanıp perdahlanır.

DİKKAT: Kullanıldıktan sonra kutu kapağını tamamen kapatınız. Macun, su veya ispirto ile yumuşatılabilir.

 

Ahşap Dolgu ve Tamir Macunu

Ahşap ürünler geri dönüştürülmesi kolay olması ve estetik görünümü bakımından mobilya sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır. İç ve dış mekan kullanımlarına uygun olarak farklı çeşitleri bulunan ahşap ürünler yaşam alanlarımızın hemen her yerinde bulunmaktadır. Malzemeye göre değişkenlik gösteren ahşap ürünler kimi zaman bir sehpa kimi zaman da ahşap kapı pencere doğramaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanım alanına göre ürünlerin maliyeti bazen pahalı olabilmektedir ve bu sebeple ürünü değiştirip yerine yenisini eklemek her zaman mümkün olmayabilir. Ahşap ürünlerin bakım ve onarımında ya da gençleştirilmesinde ekonomikliğiyle ön plana çıkan ahşap tamir macunu ürünleridir. Genç Ahşap Tamir Macunu profesyonel ya da amatör kullanıcılar için uygun gramajlarda üretilmektedir. Gramaj olarak veya kiloluk olarak temin edebilirsiniz.

 

Ahşap Tamir Macunu Ne İşe Yarar?

Ahşap tamir macunu ağaçtan elde edilen her türlü ahşap ürünlerinizin bakım ve onarımının pratik ve ekonomik malzemelerinden biridir. İç ve ya dış mekanda yer verdiğiniz ahşap ürünleriniz değişen hava koşulları, darbeler ve istenmeyen olumsuz durumlar karşısında hasar görebilir. Böyle durumlarda bazı ahşap ürünlerin değişimi maliyeti ve uzun ömürlülüğü açısından hemen mümkün olmayabilir. Ahşap dolgu macunu sayesinde bakım ve onarım işlemlerinizi hızlandırırken maliyetinizi de düşürebilirsiniz. Dış etkenler tarafından zarar gören ahşap ürünlerinizde çatlaklar, derin delikler oluşabilir. Bu hasarlı bölgelerin tamiratında gerekli boşluk ahşap tamir macunu ile doldurulur ve gerekli ise kuruduktan sonra boyama veya cilalama işlemleri yapılmaktadır. Uygun fiyatlı tamir macunu sayesinde işlemleriniz ekonomik ve pratik bir şekilde tamamlanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.