GENÇGenç Ahşap Zemin Boyası & Zemin Renklendirici 1 Lt
GENÇGenç Ahşap Zemin Boyası & Zemin Renklendirici 1 Lt
GENÇGenç Ahşap Zemin Boyası & Zemin Renklendirici 1 Lt

Genç Ahşap Zemin Boyası & Zemin Renklendirici 1 Lt (ZD820.00.1087.LD001000)

Marka : GENÇ
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺622,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺498,00(KDV Dahil)

GENÇCOLOR AHŞAP ZEMİN RENKLENDİRİCİ; iç mekân ahşap yüzeylerin zeminlerini renklendirmek için kullanılan, yüksek konsantrede renklendiricidir. Yüksek renk verme gücüne sahip, hızlı kuruyan, dekoratif renklerden oluşur. Farklı renkleri birbirine karıştırarak, çok sayıda renk tonu elde edilebilir. Genel amaçlı bir zemin renklendiricidir. Masif veya kaplama yüzeyler üzerine, dolgu verniğinden önce kullanılır.

AHŞAP BOYASI

GENÇCOLOR AHŞAP ZEMİN RENKLENDİRİCİ; iç mekân ahşap yüzeylerin zeminlerini renklendirmek için kullanılan, yüksek konsantrede renklendiricidir. Yüksek renk verme gücüne sahip, hızlı kuruyan, dekoratif renklerden oluşur. Farklı renkleri birbirine karıştırarak, çok sayıda renk tonu elde edilebilir. Genel amaçlı bir zemin renklendiricidir. Masif veya kaplama yüzeyler üzerine, dolgu verniğinden önce kullanılır

UYGULAMA

1:2 ila 1:10 oranında istenilen renk koyuluğuna bağlı olarak su ile inceltilebilir. Farklı renkleri birbirine karıştırarak çok sayıda renk tonu elde edilebilir. 

RW820 GENÇCOLOR UNIVERSAL BINDER İLE UYGULAMA

Gençcolor zemin renklendiriciler için; masif ve kaplamalarda renk farklılıklarını minimize eder ve harelere daha iyi işlemesini sağlar. Özellikle kayın ve benzer özellik gösteren ve homojen renk uygulaması zor olan geniş yüzeylerde tercih edilmelidir. Çok zayıf film oluşturma özelliği vardır.

Karışım Oranı

ZD820.00.XXXX: 100 Birim

RW820: 100-200 Birim

İnceltme: Su ile tercih edilen renk koyuluğuna bağlı olarak inceltilebilir.

  

KURUMA ZAMANI

20 , iyi havalandırılmış ortamlarda : 1-2 saat

Not: Kullanımdan önce mutlaka çok iyi karıştırılmalıdır.

 

AHŞAP ZEMİN RENKLENDİRİCİ NEDİR ?

İç mekanlarda kullanılan her türlü ahşap ürünün renklendirilmesinde ahşap boyaları kullanılmaktadır. Bakım, onarım, dekoratif görünüm verme işlemlerinde sıklıkla tercih edilen ahşap zemin renklendirici boyalar tercih edilmektedir. Her türlü ahşap yüzeye uygulanabilen Gençcolor Ahşap Boya&Zemin Renklendirici tüm kullanıcıların uygulama yapmasına uygun yapıdadır. Hızlı kuruma özelliği sayesinde işlem esnasında size zaman kazandırırken geniş renk yelpazesiyle ihtiyacınız olan rengi rahatlıkla bulabilirsiniz. Genel amaçlı bir zemin renklendirici olan ahşap boyaları ağaçtan elde edilen her türlü ahşap materyalin renklendirme işlemine uygundur.

Ahşap Boyası Kullanım Alanları

İç ve dış mekan kullanımına elverişli ahşap boyalarını  ağaçtan elde edilen her bir yüzeyde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kapı pencere doğramalarında, merdivenlerde, mobilyalarınızda renklendirme işlemi için ihtiyacınız olan rengi belirlemeniz yeterlidir. Ahşap boyası kullanarak ürünlerinizin dayanıklılığını arttırabilirsiniz. Dekoratif görünüm vermek ve mobilyalarınızın rengini değiştirmek istediğinizde yine ahşap zemin renklendiricileri tercih edebilirsiniz. Böylelikle mobilya değişimi maliyetinizi düşürerek dilediğiniz renge dönüştürebilirsiniz.

Su bazlı özellikte boyalar ile iç mekanlarda yer alan kapı, pencere, merdiven gibi alanlarda çizilmelere, darbelere ve neme karşı koruyuculuk etkisini arttırabilirsiniz. Doğal bir malzeme olan ahşap ürünlerin boyama yöntemi ile yeniden yapılandırılabilir olması kullanım sürenizi arttırırken doğanın korunmasına da katkı sağlayabilirsiniz.

Ahşap Boyası Renk Çeşitleri ve Fiyatları

Gençcolor Ahşap Boya&Zemin Renklendirici yüksek kapatıcılık özelliğiyle geniş renk skalasına sahiptir. Tütün, meşe, maun, ceviz gibi renklerin açık ve koyu renklerinin  yanı sıra beyaz, siyah, kırmızı ve turuncu renkleri de bulunan ahşap boyalarıyla dilediğiniz dönüşümü yaratabilirsiniz. Ayrıca renklerin karışıma uygun olması da bu temel renkleri karıştırarak onlarca farklı renk tonu elde edebilirsiniz.

Ahşap boyalarının fiyatları gramajları ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Tüm gereksinimlere uygun gramajlar ve renk tonlarıyla kullanıcılara sunulan ahşap zemin renklendirici ürünler kullanım alanlarına göre de çeşitlilik göstermektedir. Kullanıcılar ihtiyacı olan rengi ve gramajı belirledikten sonra Kayalar Boya bünyesindeki ürünlerden her bütçeye ve ihtiyaca hitap eden ürünleri rahatlıkla bulabilmektedir.

 

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı