GENÇGenç Ahşap Zemin Boyası & Zemin Renklendirici 1 Lt
GENÇGenç Ahşap Zemin Boyası & Zemin Renklendirici 1 Lt
GENÇGenç Ahşap Zemin Boyası & Zemin Renklendirici 1 Lt

Genç Ahşap Zemin Boyası & Zemin Renklendirici 1 Lt (ZD820.00.1087.LD001000)

Marka : GENÇ
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺373,35(KDV Dahil)
İndirimli : ₺299,00(KDV Dahil)

GENÇCOLOR AHŞAP ZEMİN RENKLENDİRİCİ; iç mekân ahşap yüzeylerin zeminlerini renklendirmek için kullanılan, yüksek konsantrede renklendiricidir. Yüksek renk verme gücüne sahip, hızlı kuruyan, dekoratif renklerden oluşur. Farklı renkleri birbirine karıştırarak, çok sayıda renk tonu elde edilebilir. Genel amaçlı bir zemin renklendiricidir. Masif veya kaplama yüzeyler üzerine, dolgu verniğinden önce kullanılır.

AHŞAP BOYASI

GENÇCOLOR AHŞAP ZEMİN RENKLENDİRİCİ; iç mekân ahşap yüzeylerin zeminlerini renklendirmek için kullanılan, yüksek konsantrede renklendiricidir. Yüksek renk verme gücüne sahip, hızlı kuruyan, dekoratif renklerden oluşur. Farklı renkleri birbirine karıştırarak, çok sayıda renk tonu elde edilebilir. Genel amaçlı bir zemin renklendiricidir. Masif veya kaplama yüzeyler üzerine, dolgu verniğinden önce kullanılır

UYGULAMA

1:2 ila 1:10 oranında istenilen renk koyuluğuna bağlı olarak su ile inceltilebilir. Farklı renkleri birbirine karıştırarak çok sayıda renk tonu elde edilebilir. 

RW820 GENÇCOLOR UNIVERSAL BINDER İLE UYGULAMA

Gençcolor zemin renklendiriciler için; masif ve kaplamalarda renk farklılıklarını minimize eder ve harelere daha iyi işlemesini sağlar. Özellikle kayın ve benzer özellik gösteren ve homojen renk uygulaması zor olan geniş yüzeylerde tercih edilmelidir. Çok zayıf film oluşturma özelliği vardır.

Karışım Oranı

ZD820.00.XXXX: 100 Birim

RW820: 100-200 Birim

İnceltme: Su ile tercih edilen renk koyuluğuna bağlı olarak inceltilebilir.

  

KURUMA ZAMANI

20 , iyi havalandırılmış ortamlarda : 1-2 saat

Not: Kullanımdan önce mutlaka çok iyi karıştırılmalıdır.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı