DÜFADÜFA SUTOP SU KESİCİ BOYA BEYAZ 3 KG
DÜFADÜFA SUTOP SU KESİCİ BOYA BEYAZ 3 KG

DÜFA SUTOP SU KESİCİ BOYA BEYAZ 3 KG (DW325.10.1001.PG003000)

Marka : DÜFA
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺286,82(KDV Dahil)
İndirimli : ₺229,45(KDV Dahil)

Elastik su izolasyon malzemesidir.

Binalarda su geçirilmezliği istenen balkon, teras, beton, sıva, tuğla, pencere pervazı ile duvar arasındaki aralıklara, banyo ve tuvaletlerdeki su sızmalarına, baca diplerine uygulanabilir. Su bazlı olup uygulaması kolaydır.

SU KESİCİ BOYA

 

Elastik su izolasyon malzemesidir.

Binalarda su geçirilmezliği istenen balkon, teras, beton, sıva, tuğla, pencere pervazı ile duvar arasındaki aralıklara, banyo ve tuvaletlerdeki su sızmalarına, baca diplerine uygulanabilir. Su bazlı olup uygulaması kolaydır.

 

UYGULAMA

Uygulama yapılacak yüzeyler kuru, temiz ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Yüzeyde gevşek parçacıklar olmamalıdır. Astar olarak ilk kat % 50 su ile inceltilerek uygulanabilir. Astarın kurumasını takiben üzerine 2-3 kat halinde “DÜFA SUTOP” inceltilmeden, her kat birbirinin tersi yönde olacak şekilde uygulanmalıdır. Uygulama yapılacak yüzeylere uygulanır. Tam kuruma için 24 saat beklenilmelidir. Uygulama sıcaklığı +5˚C ile +35˚C arasındadır. Yağmur, kar vb. hava şartlarında kesinlikle uygulama yapılmamalıdır.

 

KURUMA SÜRESİ

Dokunma kuruması 3-4 saat, tam kuruma 24 saattir. (23˚C de,% 50 Bağıl nem)

 

SARFİYAT

Yüzeyin emiciliğine ve pürüzlülüğüne bağlı olarak yaklaşık düşey yüzeylerde 0,8-1 Kg/m², yatay yüzeylerde 1-1,5 Kg/m² dir.

 

DEPOLAMA

Güneş ışığı almayan ağzı kapalı ambalajında +5˚C ile +35˚C arasında sulandırmadan max. 1 yıl süre ile depolanmalıdır.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı