Evinizin Havasını Değiştirecek İç Cephe Duvar Boyaları

en iyi iç cephe duvar boyaları

 

Doğru seçilmiş, renk trendlerine uygun duvar boyası, evinizin tüm havasını değiştirebilir.  Yüksek Alman teknolojisi ile üretilen DÜFA boyaları ile evinizin havasını değiştirecek 4 şahane rengi sizler için hazırladık.

 

FİL DİŞİ

Hangi boya renginin eve zarafet kattığını soracak olursanız cevap Fildişi rengi olacaktır. Klasik beyaz boya, çok parlak ve gözü rahatsız edici olabilirken, Fildişi rengi tüm açık renk tonları arasında özel bir sıcaklığa sahiptir. Kahverengi ve bej renkleri içeren mobilyalarla uyumlu olması evinizin tüm havasını değiştirecektir.

 

fildisirengi

 

BEJ

Geleneksel duvar boyası renklerinin başında gelmektedir.  Bej rengi duvar boyası her stile uyum sağlamaktadır. Evinizi lüks ve ferahlıkla ilişkilendirir. Renk tonlarında farklılığa gitmek istediğinizde koyu tonlardansa bej renklerinden farklı tonlara geçmek her zaman daha kolaydır. Dilediğiniz zaman evinizin rengini değiştirebilirsiniz.

 

bejrengi

 

FISTIK YEŞİLİ

Doğanın ferahlığını ve bitmeyen enerjisiniz evinizde hissetmek istiyorsanız en doğru renk tercih fıstık yeşili olacaktır.  Odanıza canlılık katmak, doğanın enerjisini yakalamak istiyorsanız fıstık yeşili boyası en iyi tercih olacaktır.

fistikyesilirengi

 

MİNE

Gözü yormayan naif bir görüntü sunan Mine rengi aynı zamanda canlı bir renk olması sebebiyle mobilyalarınızı geri planda bırakmadan soft bir ton yakalamanızı sağlayacaktır.  Çocuklar, odaları için rengarenk duvar boyaları olsun isterler. Farklı renklerin kullanıldığı duvarlarda  mine duvar boyası  farklı renkler arasında uyumu sağlar ve karmaşıklıktan kurtarır.

 

minerengi

 

Bu yazımızda evinizi havasını değiştirecek duvar boyası renklerini anlattık. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle. Bizleri takipte kalın

 

 

Etiketler: Evinizin Havasını Değiştirecek İç Cephe Duvar Boyaları
Ekim 09, 2020
Listeye dön
Çerez Kullanımı