En İyi 5 Dekorasyon Önerisi

En iyi 5 Dekorasyon Önerisi

Halı Boyutu Her Şeydir

Herkes yaşadığı yerin güzel olmasını ister, Bunun için her zaman yenilikçi dekorasyon fikirleri ararız. Evimizin güzel gözükmesini sağlamak için büyük bütçeler harcayarak eşyaları değiştirmek büyük masraflar yapmamıza gerek yok. Ufak detaylarla yaşadığımız alanı nasıl en şık hale getiririz. İşte bu sorunun yanıtını arıyorsanız okumaya devam edin.

 

Bitki Her Odaya Can Verir
 

Aksesuar olarak evde yer alan bitkiler hava kalitesini arttırmanın yanı sıra  odanızın negatif enerjisini alarak ruh sağlığınıza iyi gelir ve enerjinizi artırır. Ayrıca yeşil renkler estetik açıdan hoş görünür. Oturma odası için Keman Yaprağı İncir ve Bambu Palmiyesi öneriyoruz. Çok fazla geniş alana sahip olmasınız bile bir kaç küçük bitki edinmenizde fayda var.

 

Yastıklar Sandığınızdan Daha Önemli

Yastıklar odayı rahat hissettirir ve uyumu tamamlar. Birbirleri ile uyumlu yastıkları mobilyalarınızın üzerinde farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Yastıkların yan yana durmak zorunda değil. Bununla birlikte  birbirinden farklı renklerde yastıklar kullanarak odanızın enerjisini arttırmak da mümkün.


 

Odanızı Aydınlatın

 

Yapıldığı malzeme ister metal olsun ister cam odanızın iyi bir ışığa ihtiyacı var. Sadece mobilyada uyumu sağlamanız yetmez bu uyumu parlak şekilde göstermeniz gerekir. Bu yüzden aydınlatmalarınızı çok iyi seçmeniz gerek. Aydınlatma seçerken mekanın genişliğine, aydınlatma gücüne ve renk uyumuna dikkat edin.


 

Duvar Boyanız Evinizin Güzelliğini Yansıtır

 

Duvar boyanızı seçerken hangi odanız güneş alıyor hangi odanız karanlık bunu tespit ettikten sonra karanlık odalara açık renk, ışık alan odalara ise koyu renk seçimi yapabilirsiniz. Eşyalarınızın ön plana çıkması için nötr renkler tercih edebilirsiniz. Bu sayede evinize gelenlerin dikkatini mobilyalara çekmiş olursunuz. Çocuk odanız var ise silinebilen boya veya hava alabilen boya kullanabilirsiniz. Ayrıca özel geliştirdiğimiz Sağlık Bakanlığı onaylı Antibakteriyel Boya'mız ile evinizin duvarlarını en güvenli şekilde bakterilerden koruyabilirsiniz. 

Bu yazımızda sizler için evinizi en iyi şekilde nasıl daha şık hale getirebileceğinizi 5 adımda anlattık. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle. Bizleri takipte kalın

 

 

 

Etiketler: Dekorasyon
Ağustos 27, 2020
Listeye dön
Çerez Kullanımı